۱۰ نکته مهم راهنما سفر به اروپا

۱٫ شرایط ویزا را بررسی کنید

یک راه تضمین شده برای خراب کردن سفر شما این است که از ورود به کشور بازدید می کنید زیرا شما یک ویزای توریست ندارید. در حالی که اکثر کشورهای اروپایی نیازی به ویزا برای بازدید کوتاه ندارند، بهتر است بدانید که کدام کشورها چه کاری انجام می دهند.

دریافت ویزا برای بلیط لحظه ‌آخری یا همان بلیط ارزان هواپیما معمولا میسر نبوده و توصیه میکنم که بلیط‌های خود را خارج از این حالت سفارش دهید.

قبل از سفر خود، یک جستجوی سریع در اینترنت شرایط ویزای گردشگری را پیدا خواهد کرد و اینکه آیا شما باید ویزای خود را پس از ورود به فرودگاه و یا قبل از ورود به اینترنت دریافت کنید.

۲٫ سفر در فصل آزاد

در حالی که شما ممکن است در روزهای تابستان آفتاب گرفتن در سواحل مدیترانه ای را بشمارید، بقیه تور اروپا نیز باعث ایجاد سواحل بیش از حد و صف های طولانی در جاذبه های توریستی می شود.

مسافرت در خارج از فصل بهترین راه برای جلوگیری از جمعیت است و صرفه جویی در هزینه اقامت، بلیط هواپیما، بلیط قطار و تورهای. بیشتر جاذبه های توریستی اصلی در تمام طول سال باز است، فقط مطمئن شوید که زمان بسته شدن را بررسی کنید، زیرا بعضی ها ممکن است ساعت های کوتاه تر را در طول فصل بی نظیر سفر کنند.
۳٫ از خطوط هوایی بودجه استفاده کنید
با بیش از دوازده حامل هواپیمایی در سراسر اروپا، شما می توانید در هنگام رزرو با یک هواپیمایی بودجه، به تقریبا در هر نقطه از قاره پرواز کنید. بلیط هواپیما اغلب ارزان تر از بلیط قطار است، اما صندلی های ارزان قیمت ارزان تر از آن هستند که بتوانند سریع ترین ها را به فروش برسانند.

تور بزرگ معمولا از تور بلژیک شروع می‌شود که می‌توانید به فرانسه، اسپانیا، آلمان، ایتالیا و هلند نیز دسترسی داشته باشید. (هانا یانگی هارا – تور بلژیک نوروز ۹۷)

بزرگ تور اصلی به طور کلی در بلژیک یا هلند قبل از حرکت از طریق پاریس، ژنو، اسپانیا، ایتالیا، یونان و شاید آغاز خواهد شد.
هانا یانگی هارا

در حالی که شما ممکن است یک معامله در مورد بلیط هوا، مطمئن شوید که برای هزینه های اضافی و مالیات است که اغلب در میزان تبلیغ شده گنجانده نشده است. همچنین، با رعایت هر یک از قوانین هواپیمایی در مورد چمدان و چمدان، هزینه های غلط زیادی را اجتناب کنید. نور جعبه کمک خواهد کرد که از هزینه های غرفه اجتناب کنید و از طریق فرودگاه راحت شوید!

۴٫ سر با قطار

مسافرت با قطار در اروپا اغلب کارآمد است و بسته به مقصد شما آسان تر از سفر هوایی است. رزرو بلیط خود را در ایستگاه قطار با یک فرد واقعی، زیرا برخی از گزینه ها در کیوسک در دسترس نیست. اطمینان حاصل کنید که بلیط خود را قبل از اینکه به قطار بروی قطار ببرید جلوگیری کنید تا از جریمه جلوگیری شود!

۵٫ رزرو در پیشبرد

تهیه رزرو در پیشبرد بهترین راه برای حفاظت از اقامت و تورها، به ویژه در فصل پیمودن سفر است. رزرو بلیط هواپیما، هتل ها، بلیط قطار، و تورها در پیشبرد نیز تضمین می کند که شما در حال گرفتن بهترین قیمت.

۶٫ کفش های راحت را به همه جا ببرید

به عنوان یکی از بهترین راه ها برای کشف یک شهر، شما در طول تعطیلات اروپایی خود به پیاده روی زیادی می پردازید، بنابراین داشتن یک جفت کفش راحت برای پیاده روی (اینها رفتن به کفش است!) باید باشد. پس از یک روز طولانی از قدم زدن در اطراف شهر، پا شما از شما تشکر می کند!

۷٫ یک کیف را که می توانید حمل کنید بیاندازید

حرکت به ایستگاه قطار، راه رفتن در خیابان های سنگی، حمل بارهای خود را به چندین پرواز از پله ها در هتل خود (اغلب هتل های اروپایی آسانسور ندارد) و یا جمع آوری هزینه های اضافی غرفه، بسته بندی نور در چمدان شما می توانید حمل باید! در صورت نیاز به شستشو در حین سفر، به اندازه شما فکر نکنید و لباس های شسته شده در سراسر اروپا به راحتی در دسترس شما قرار می گیرند.

۸٫ در یک محل بلندتر بمانید

باقی ماندن در یک مکان دیگر می تواند به شما اجازه می دهد که شهر یا محله مانند یک محل را تجربه کنید. ایجاد دوستی با مردم محلی، پیدا کردن رستوران های محلی و جلب رضایت از مسیر ضرب و شتم، می تواند داستان های سفر هیجان انگیز و اغلب تجربیات به یاد ماندنی را ایجاد کند.

۹٫ از مسیر ضرب شده خارج شوید

به هر حال، دیدن جاذبه های محبوب در یک شهر ضروری است. در حالی که قلب شما ممکن است در بازدید از جاذبه های محبوب ترین، شما باید یک نقطه برای بازدید از سایت های کمتر شناخته شده است. از توصیه های محلی برای توصیه ها بپرسید، اغلب در هنگام انجام این کار، نگاهی اجمالی به فرهنگ محلی خواهید داشت. شما همچنین می توانید تجربه سفر مسیر ضرب و شتم در کتاب های سفر و آنلاین را بررسی کنید.

۱۰٫ آیا با استفاده از کارت های اعتباری در همه جا برنامه ریزی نکنید

در حالی که به نظر می رسد که اکثر دنیا کارت های اعتباری را قبول می کنند، مکان هایی که در اروپا فقط پول نقد را قبول می کنند، غیر معمول نیست. داشتن یورو برای راهنمایی، سواری تاکسی، رستوران، خرید در بازارهای محلی و فعالیت های روزانه، معاملات شما را به صورت صحیح انجام می دهد و پول شما را در هزینه های معامله خارجی صرفه جویی می کند.

قبل از سفر خود، سفارش ارز خارجی خود را در بانک خود و یا بازدید از ATM در فرودگاه پس از ورود. خودپردازهای فرودگاه همیشه بهترین نرخ ارز را ندارند، اما بهتر است بدون داشتن پول نقد و یا جستجو برای یک دستگاه خودپرداز در حالی که شما در حال جابجایی هستید، بهتر است.

همچنین قبل از سفر به شرکت بانک و کارت اعتباری خود اطلاع دهید تا حسابهای خود را یخ زده پیدا نکنید.

اگر کسی می‌خواهد فقط یک نگاه به دنیا داشته باشد، باید اول به تور استانبول سفر کنید.
آلفونس د لامارتین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *