لندن به تهران با قطار

لندن به تهران با قطار

اگر شما می توانید یک ویزا دریافت کنید، نسبتا آسان است که از قطار به قطار از لندن به ایران سفر کنید، با استفاده از Trans-Asia Express در این هفته از آنکارا به تهران. اول، شما باید به استانبول برسید. صفحه لندن به ترکیه را برای زمان های قطار، کرایه ها و نحوه رزرو ببنید. سفر از لندن به ترکیه، ۳ یا ۴ شب، با خروج روزانه از لندن، طول می کشد. سپس یک قطار سرعت بالا یا یک خواب شبانه را از استانبول به آنکارا می گیرید. پس از آن شما TransAzia اکسپرس هفته را از آنکارا به تبریز و تهران، یک سفر سه شبانه روزی ۲ شب از طریق مناظر فوق العاده با سفر به یک کشتی بخار دریاچه بیرون می آورید. زمان قطار، کرایه ها و اطلاعات برای Trans- Asia Express در زیر نشان داده شده است.

استانبول به تهران با قطار
یک قطار ایمن، مدرن و راحت در این هفته از آنکارا به تهران به نام Trans-Asia Express که در مارس ۲۰۰۱ معرفی شده است، در ماه مارس ۲۰۰۱ معرفی شده است. Trans-Asia Express در واقع دو قطار دارد، یکی از ترک ها از آنکارا تا تانک است، سپس یک کشتی در سرتاسر دریاچه ون، سپس یک قطار ایرانی از ون پیک به تهران. فقط یک بار ون واقعا در کل راه می رود، در سراسر دریاچه ون در کشتی منتقل شده است. هر قطار تركی ایرانی و ایرانی دارای كوله پشتی ۴ كیسه یك درجه یك درجه ی اول و ماشین یك رستوران است. Trans-Asia Express در شهر استانبول تا سپتامبر ۲۰۱۱ شروع به کار کرد، اما اکنون در آنکارا آغاز می شود. با این حال، قطارهای روزانه زیادی برای انتخاب استانبول و آنکارا وجود دارد. فاصله کل از استانبول تا تهران ۲۹۶۸ کیلومتر است، به غیر از طول ۹۰ کیلومتری دریاچه ون.

قیمت بلیط قطار

خرید بلیط قطار از استانبول
شما می توانید قطارهای شرق شرقی را از استانبول یا آنکارا به تهران در دفتر رزرو بین المللی در ایستگاه Haydarpaşa استانبول رزرو کنید. دفتر بلیط در استانبول ترک لیره ترکیه، یورو، دلار آمریکا و ویزا / MasterCard را می پذیرد، اما نه پوند استرلینگ. اغلب ممکن است ساعاتی را که حتی یک یا دو روز قبل رزرو می کنند پیدا کنید، اما چون این قطار فقط یک بار اجرا می شود، احتمالا بهتر است قبل از ورود به استانبول رزرو کنید. شما می توانید این کار را با درخواست یک آژانس مسافرتی در استانبول برای خرید اینترنتی بلیط قطار برای شما انجام دهید. این دو سازمان معتبر را امتحان کنید:

Tur-ISTA Tourism Agency Travel Agency، Divan Yolu Caddesi شماره ۱۶ / B، ۳۴۴۱۰ Sultanahmet، استانبول، ترکیه. تلفن +۹۰ (۲۱۲) ۵۲۷ ۷۰۸۵ یا ۵۱۳ ۷۱۱۹٫ فکس +۹۰ (۲۱۲) ۵۱۹ ۳۷۹۲٫ erdemir@tur-ista.com. من می توانم خدمات خود را توصیه کنم – لطفا هنگام رزرو رزرو، mention61 را وارد کنید. آنها برای قیمت بلیط قطار استانبول-تهران هزینه ای حدود ۶۵ یورو می پردازند.

وایکینگ توریزم، Mete Caddesi شماره ۲۴، Taksim، استانبول، ترکیه. تلفن +۹۰ (۲۱۲) ۳۳۴ ۲۶۰۰٫ فکس ۳۳۴ ۲۶۶۰). پست الکترونیکی info@vikingturizm.com.tr. لطفا در هنگام رزرو رزرو کنید

ویزای ایران
قبل از رزرو بلیط قطار، مطمئن شوید که می توانید یک ویزای توریستی ایرانی دریافت کنید. ایران تنها در صورت سفر با سفر همراه یا استفاده از یک راهنمای رسمی شناخته شده در تمام مدت زمانی که در ایران هستید، ویزای توریستی را به انگلستان و یا شهروندان ایالات متحده اعطا می کند. وضعیت ویزای فعلی را برای ملیت خاص خود بررسی کنید. مشاوره در www.lonelyplanet.com/iran/visas را که دارای (یا استفاده از) لیست کوتاه آژانس های مسافرتی است که می توانند به شما در گرفتن ویزا، مانند www.magic-carpet-travel.com یا www.persianvoyages .com شما ممکن است قادر به پیدا کردن یک آژانس هستید که برای شما ترتیباتی را در اختیار شما قرار می دهد که به شما اجازه می دهد تا در Trans-Asia Express به ایران بروم. در مورد عبور قطار از مرز به ایران هیچ مشکلی وجود ندارد، مقامات مرزی گزارش داده اند که بسیار دوستانه هستند! نقطه ورود به ایران، رازی است. بازخورد در مورد شرایط ویزا برای ایران، در هر آژانس مسافرتی که برای ترتیب وارد شدن از طریق Trans-Asia Express و Trans-Asia Express خود، آماده است، بسیار خوشایند خواهد بود. توجه داشته باشید که www.iranianvisa.com، اگر چه قانونی است، اخیرا گزارش هایی از خدمات کند داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *